Only Play Lux Brush Hoody
- Kies je kleur
-
- Kies je maat
-
Testrackets
Binnen Nederland en België bieden wij de mogelijkheid aan om rackets te testen. Je vindt alle beschikbare testrackets in de testracketcategorie.
Zo werkt het:
- Bestel maximaal 2 testrackets. Per testracket betaal je testkosten en borg.
- Na ontvangst kun je de testrackets maximaal 7 dagen testen.
- Stuur de testrackets na 7 dagen gratis retour via het retourportaal.
- Zodra je retour verwerkt is, betalen we de borg aan je terug.
Testkosten
Voor het testen betaal je een vaste test-and-try-fee van €7,50 per testracket.
Borg
We rekenen €50,- borg per testracket. Deze ontvang je volledig terug zodra de testrackets in goede staat zijn geretourneerd.
Veel plezier met testen!
- Materiaal: Zacht en comfortabel
- Kraagtype: Capuchon
De Only Play Lux Brush Hoody biedt een ideale combinatie van stijl en comfort voor de sporter. Deze hoody is gemaakt van zacht materiaal dat zorgt voor een aangenaam gevoel op de huid, waardoor je je volledig kunt concentreren op je prestaties. De capuchon voegt een extra laag veelzijdigheid toe, perfect voor verschillende weersomstandigheden.
Dit kledingstuk is ontworpen met oog voor detail en biedt een moderne uitstraling die zowel op als buiten het sportveld goed tot zijn recht komt. De hoody is een uitstekende keuze voor iedereen die op zoek is naar een comfortabele en stijlvolle optie zonder bewegingsvrijheid in te leveren. Met de Only Play Lux Brush Hoody ben je altijd klaar voor actie, ongeacht de sport die je beoefent.