K-Swiss Hypercourt Tracksuit Jacket
- Kies je maat
-
Testrackets
Binnen Nederland en België bieden wij de mogelijkheid aan om rackets te testen. Je vindt alle beschikbare testrackets in de testracketcategorie.
Zo werkt het:
- Bestel maximaal 2 testrackets. Per testracket betaal je testkosten en borg.
- Na ontvangst kun je de testrackets maximaal 7 dagen testen.
- Stuur de testrackets na 7 dagen gratis retour via het retourportaal.
- Zodra je retour verwerkt is, betalen we de borg aan je terug.
Testkosten
Voor het testen betaal je een vaste test-and-try-fee van €7,50 per testracket.
Borg
We rekenen €50,- borg per testracket. Deze ontvang je volledig terug zodra de testrackets in goede staat zijn geretourneerd.
Veel plezier met testen!
Belangrijkste kenmerken
- Type kraag: Opstaande kraag
- Kleur: Blauw
Het K-Swiss Hypercourt Tracksuit Jacket biedt een stijlvolle en functionele optie voor de sporter die op zoek is naar veelzijdigheid in hun sportgarderobe. Dit jack komt uit de bekende Hypercourt-lijn van K-Swiss en is ontworpen met een opstaande kraag die een moderne uitstraling geeft. De diepblauwe kleur zorgt voor een tijdloze look die gemakkelijk te combineren is met andere kledingstukken.
Dit jack biedt de perfecte balans tussen stijl en comfort, ideaal voor diverse sportactiviteiten. Het ontwerp zorgt ervoor dat je je vrij kunt bewegen zonder aan comfort in te leveren. De combinatie van hoogwaardige materialen en een doordacht ontwerp maakt dit jack een uitstekende keuze voor de sporter die waarde hecht aan zowel mode als functionaliteit.