Bullpadel Pearl Pack 4
Testrackets
Binnen Nederland en België bieden wij de mogelijkheid aan om rackets te testen. Je vindt alle beschikbare testrackets in de testracketcategorie.
Zo werkt het:
- Bestel maximaal 2 testrackets. Per testracket betaal je testkosten en borg.
- Na ontvangst kun je de testrackets maximaal 7 dagen testen.
- Stuur de testrackets na 7 dagen gratis retour via het retourportaal.
- Zodra je retour verwerkt is, betalen we de borg aan je terug.
Testkosten
Voor het testen betaal je een vaste test-and-try-fee van €7,50 per testracket.
Borg
We rekenen €50,- borg per testracket. Deze ontvang je volledig terug zodra de testrackets in goede staat zijn geretourneerd.
Veel plezier met testen!
Kenmerken Bullpadel BPM25021 Pearl Backpack:
- Materiaal: Polyester
- Aantal vakken: 3
- Aantal rackets: 2
Kenmerken Bullpadel Pearl Cloud 25:
- Bladvorm: Diamant
- Balans: Hoog
- Gewicht: Ongeveer 350 - 360 gram
- Bladdikte: 38 mm
- Materiaal blad: ElasticFiber
- Materiaal frame: 100% carbon
- Kern: Cloud EVA
De Bullpadel Pearl Pack 4 biedt een uitstekende combinatie van functionaliteit en geavanceerde technologie voor de serieuze padelspeler. De stijlvolle Bullpadel BPM25021 Pearl Backpack, samengesteld met input van profs, biedt praktische opbergruimte voor je paddelessentials. Beveilig je rackets in het speciale compartiment en heb altijd toegang tot kleine items met het handige voorvakje. Comfortabele schouderbanden zorgen dat je de tas moeiteloos kunt dragen.
Aanvullend voorziet het Bullpadel Pearl Cloud 25 racket in hoge prestaties voor gevorderde spelers, dankzij zijn diamantvorm, hoge balans en innovatieve technologieën zoals het ElasticFiber-blad en de Cloud EVA-kern. Het biedt kracht, controle en blessurepreventie met extra spin en effect voor aanvallend spel. De Hesacore grip voegt extra speelcomfort toe, terwijl het 100% carbon frame zorgt voor maximale stabiliteit en duurzaamheid. Ideaal voor spelers die streven naar lange, comfortabele sessies zonder in te leveren op prestaties of bescherming.